Má velký vztah ke své rodné vísce Spikaly a zajímá se o dějiny okolí Spikal a samotných Spikal.

email: v.pekar@seznam.cz

Vítejte na stránkách obce SPIKALY

Rok 2007

Dne 14.7.07
Družtvo Spikal se účastnilo okrskového závodu v Katusicích,kde Spikaly-A byly celkově 7. a ve štafetě na 5.místě  Spikaly-B celkvě se umístili na 8.místě a ve štafetě celkově 6.místo

Dne 18.8.07 SDH Spikaly soutěžili na závodech v Březovicich,
kde se umístili na 4.místě. čas:40,54s.
 A druhé družstvo Spikaly-B se umístili na 5.místě.

Rok 2008

Dne 7.6.08
Družstvo Spikaly se zůčastnilo hasičských závodů v Březovicích,kde se umístili celkem na 11.místě.(chyba byla na rozdělovači.)

Rok 2009
Dne 6.6.09
se Spikaláci zůčastnili závodu v Březovicích se dvěmi družstvy a to B-tým běžel se starou stříkačkou 16kou. Áčko se umístilo na 12. místě s časem 44 vteřin a Béčko bylo asi 15. místě.

Dne 20.6.09 Se Spikaly obě družstva zúčastnili okrskové soutěže v Bukovně, které slavilo 130 založení SDH Bukovno (r.1879).
 V štafetě na první pokus Spikaly A - se umístili na 1. pozici čas 1,18,50.
V útoku se nám to moc nepovedlo, kvůli košaři. Zaběhli jsme s časem 54 sekund.
Áčko skončilo celkově na 4. místě s celkovým časem 2,18 min.

Spikaly B  ve štafetě  běželi jen se šesti muži. Velitel Cabaj  běžel sám savce a koš a byl nejrychlejším na závodě v této činnosti. Ani ve dvou právě nikdo nebyl tak rychlý. V útoku zaběhli za 69 sekun.
Umístili se celkově na krásném 7.místě

Okrsek vyhrálo mužstvo Krásná Ves

Ve dnech 11. července 2009 se družstvo Spikaly zůčastnilo závodu na Skalsku(125. let od založení Skalsko-Katusické župy). sice ve smíchaném družstvu z A týmu a B týmu. Zde jsme se umístili na 10. místě. Akorát obě mužstva Katusic na nás nestačili, které se umístili na 11. a 12. místě. Závody vyhrálo družstvo Krásná Ves.

Rok 2010

5.6. se konali dvě soutěže.
  -Dopoledne v Březovicích, kde A -Tým skončil na 7. místě a B - Tým na krásném 14. místě. Závodů se zůčastnilo okolo 25 družstev mužů.
  - Odpoledne jsme měli okrskové závody v sudoměři. Zde jsme se my mladí umístili na krásném 4.místě s časem 28:04 vteřin, na lepší tými které běhají ligy a mají lepší mašiny prostě nemáme, chtělo by to lepší stroj.
B - Tým se umístil na 7. místě - také rekrdní čas 49:56 vteřin -

Pak byli závody v Borči. Zde jsme přijeli s naší starou stříkačkou. Na skvělých závodech, kde byli skvělí lidé, jsme nakonec skončili na krásném posledním 10. místě.

Závody na střelnici v Katusicích 30.7.
Družstvo Spikal skončilo na 5. místě.

Noční závody v Bukovně - 7. místo.
Byli špatné hadice=> dva velké vodotrysky z hadic, škoda tak pěkný útok to byl a z toho pak špatné hadice => hadice museli býti vyřazeni.

Tak to bylo asi všechno k roku 2010. gratulujeme.

Rok 2011

30.4. na čarodějnice se Spikaly zúčastnili v Bukovně memorialu Jana Aulického. Bohužel, zde jsme skončili předposlední. a to na 19. místě. menší chyba s béčkama.

7.5. Byli okeskové závody v Krásné Vsi.
Spikaly se zde zúčasbili se dvěma družstvy.
Družstvo Spikaly B se starou mašinou se umístili na 7. místě s celkový časem 120,21 vteřin. Štafetu zaběhli za 63,55 vteřin a útok na terče 56,66.
Druhé družstvo a to Spikaly A se umístili na celkovém 3. místě , což je historický úspěch za posledních 25 let. Celkový čas měli kluci 87,22 vteřin. Štafeta byla zaběhnuta za 59,94 vteřin a útok, kde jsme udělali svůj rekord 27,71 vteřin. Všichni jsme se radovali z bezvadného úspěchu.

4.6. Spikaly se zúčastnily závodů v Březovicích.
Zde A-tým se umístil na 5 místě s časem 32,66 vteřin.